دکتر منصور هادیلو » بهترین جراح پروتز سینه در شمال تهران
مدت زمان مطالعه۶ دقیقه

بهترین جراح پروتز سینه در شمال تهران

جراحی زیبایی سینه این روزها به یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی در میان خانم ها تبدیل شده است. این جراحی هم با هدف درمانی و هم با هدف زیبایی انجام می شود. بسیاری از افراد ترجیح می دهند که برای کارهای درمانی یا جراحی های زیبایی به پزشکانی مراجعه کنند که در نزدیکی محل سکونت و یا محل کارشان قرار دارند. به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفتیم تا برای افرادی که در شمال تهران به دنبال جراح پلاستیک هستند، بهترین جراح پروتز سینه در شمال تهران را معرفی کنیم.

تعریفی از پروتز سینه

پروتز سینه نوعی جراحی زیبایی است که در آن فوق تخصص جراحی پلاستیک با افزایش حجم سینه به بازسازی سینه می پردازد. جراح پیش از جراحی، با معاینه پهنای سینه و بافت آن پروتز مناسب را انتخاب می کند.
این جراحی زیبایی با کمترین میزان تهاجم انجام می شود. جراحی پروتز سینه یک یا دو ساعت طول می کشد. در این جراحی، جراح سه برش در زیر بغل، بافت اطراف نوک سینه و یا در چین زیر سینه (یا دور ناف) ایجاد می کند تا بتواند پروتز را وارد سینه کند. پس از آن که پروتز در جای مناسب قرار گرفت، جراح محل برش را بخیه می زند.

انواع پروتز سینه از نظر میزان برجستگی

پروتزها از نظر میزان برجستگی به سه نوع زیر تقسیم می شوند:
پروتز سینه با برجستگی کم (Low Profile)
پروتز سینه با برجستگی زیاد (High Profile)
پروتز سینه با برجستگی خیلی زیاد (Ultra High Profile)
یک فوق تخصص جراحی پلاستیک خوب بر اساس بافت سینه، پروتز مناسب را برای بیمار تجویز می کند.

انواع مدل پروتز سینه

به گفته دکتر منصور هادیلو، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در تهران، پروتزهای سینه از نظر شکل ظاهری به دو دسته گرد و اشکی (آناتومیکال) تقسیم می شوند.
پروتز گرد سینه برای افرادی مناسبند که ترجیح می دهند سینه هایشان برجسته تر و خوش فرم تر به نظر برسند و بافت نرم تری داشته باشد. پروتز اشکی سینه برای افرادی مناسب است که دوست دارند سینه هایشان نمای طبیعی تر داشته باشد. افرادیکه بافت سینه خیلی کمی دارند، سینه هایشان تخت و بدون شکل است و یا در ظاهر سینه هایشان عدم تقارن یا نقص وجود دارد، از این پروتز استفاده می کنند.
دکتر منصور هادیلو

هزینه جراحی پروتز سینه

هزینه جراحی پروتز سینه مانند سایر جراحی های زیبایی به عوامل مختلفی از جمله مهارت و شهرت پزشک، تجربه پزشک، نوع پروتز، هزینه بیمارستان یا کلینیک جراحی و دستمزد دستیاران پزشک بستگی دارد. از طرفی نیز این جراحی تحت پوشش بیمه درمانی قرار می گیرد.

عوارض پروتز سینه

قبل از آن که به سراغ عوارض پروتز سینه برویم، بهتر است در مورد اهمیت انتخاب بهترین جراح پروتز سینه صحبت کنیم. جراحی پروتز سینه حتماً باید نزد یک فوق تخصص جراحی پلاستیک خوب و با تجربه انجام شود تا به بافت سینه آسیب نرسد و نتیجه عمل از نظر زیبایی نیز مناسب باشد. در صورتی که پزشک در کار خود حاذق باشد، از بروز عوارض زیر جلوگیری خواهد شد:
برش نامناسب برای وارد کردن پروتز
خونریزی و یا تجمع خون در محل
نامتقارن شدن سینه ها بعد از جراحی
عفونت ناشی از جراحی نادرست و یا پروتز نامناسب
جدا شدن زخم
بهبود دیر هنگام محل برش جراحی
بی حسی سینه یا نوک سینه به مدت طولانی یا دائم
پاره شدن جدار پروتز یا نشت از آن
چین خوردن پوست روی پروتز
درد دائم
جا به جا شدن پروتز سینه به جهت های مختلف
تجمع مایع اطراف پروتز سینه
البته تمامی این عوارض حداکثر 18 ماه بعد از جراحی سینه از بین می رود اما در صورت هرگونه علامت غیر عادی باید سریع تر به پزشک مراجعه کنید. گاهی فرد به دلیل عدم رضایت از ظاهر سینه بعد از جراحی، مجدداً تصمیم به عمل می گیرد. انتخاب یک جراح پروتز سینه خوب کمک می کند تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری شود.

بهترین جراح پروتز سینه در تهران

همان طور که گفتیم، انتخاب جراح اهمیت بسیار زیادی دارد و عوارض جراحی پروتز سینه را به حداقل می رساند. از میان ویژگی های یک جراح پروتز سینه خوب می توان به موارد زیر اشاره کرد:
باتجربه و ماهر باشد؛
با در نظر گرفتن اندام فرد و سلامت او، بهترین نوع پروتز و جراحی را انتخاب کند؛
با حوصله و صبورانه اطلاعات لازم را پیش از جراحی پروتز سینه و بعد از آن در اختیار بیمار قرار دهد؛
در پایان باید گفت که عمل جراحی پروتز سینه اگر توسط یک جراح پلاستیک خوب انجام شود، عوارض بسیار کمی دارد که در زمان کوتاهی به مرور زمان رفع خواهند شد و نتیجه عمل نیز از نظر زیبایی رضایت بخش است. اگر در شمال تهران زندگی می کنید و به دنبال بهترین جراح پروتز سینه در محله پاسداران هستید.

سوالات متداول در خصوص پروتز سینه

در این بخش به مهم ترین سوالاتی که از سوی مخاطبین عزیز پرسیده شده است پرداخته شده است.

دکتر منصور هادیلو

دکتر منصور هادیلو

دکتر منصور هادیلو، فوق تخصص جراحى پلاستيک و زيبايى و عضو انجمن جراحان پلاستيک و زيبايی، متولد سال ۱۳۵۲ در تهران است. دکتر هادیلو پس از اخذ مدرک متوسطه از دبیرستان کمال تهران، در دانشگاه ارومیه پذیرفته شد و دوره پزشک عمومی را در این دانشگاه گذراند. سپس موفق به کسب تخصص جراحی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی تهران شد. دکتر هادیلو مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک را از دانشگاه اصفهان کسب نمود.

مقالات مرتبط

عمل لیفت سینه

عمل لیفت سینه

آیا می توان عمل لیفت سینه و پروتز سینه را همزمان انجام داد؟ هزینه جراحی لیفت سینه چقدر است؟ جراحی...

ماموپلاستی

ماموپلاستی

بزرگی سینه به دلیل اضافه وزن، بارداری، یائسگی و یا ژنتیک، یک عارضه ظاهری در افرادی است که از داشتن...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.