مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
دکتر منصور هادیلو » هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو

هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو

هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو

لیپوساکشن چیست؟  این جراحی به چه افرادی  توصیه می شود ؟ و مهم تر از همه اینکه، برای لیپوساکشن شکم و پهلو چه مقدارهزینه باید پرداخت ؟ امروزه  تعداد افرادی که اضافه وزن دارند و از اندام خود راضی نیستند، رو به افزایش است . خیلی از مراجعین به مطب دکتر منصور هادیلو جراح پلاستیک و زیبایی در تهران در رابطه با راه های از بین بردن چربی ناحیه ای سوال می پرسند، اگر شما هم پاسخ این سوالات را نمی دانید و به دنبال یک راهکار برای رسیدن به اندام ایده آل هستید، ادامه مطلب را مطالعه کنید .

هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو

هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو

لیپوساکشن چیست؟

لیپوساکشن یک عمل جراحی است، که از یک روش مکش، برای از بین بردن چربی از نواحی خاص بدن مانند شکم ، باسن، ران ، بازوها یا گردن استفاده می کند. در این روش جراحی، علاوه بر خارج کردن چربی از بدن، می توان به بدن شکل داد . نامهای دیگر لیپوساکشن شامل لیپوپلاستی و کانتورینگ بدن است.

لیپوساکشن معمولا یک روش کلی برای کاهش وزن یا یک جایگزین کاهش وزن محسوب نمی شود. لیپوساکشن تنها در مواردی که چربی در یک ناحیه از بدن بیش از حد  طبیعی وجود داشته باشد، کارآمد است .

لیپوساکشن برای چه نواحی از بدن استفاده می شود؟

لیپوساکشن برای از بین بردن چربی از مناطقی از بدن که به رژیم و ورزش پاسخ نداده اند، استفاده می شود ، مانند:

شکم

بازوها

ران پا

سینه و پشت

باسن

چانه

علاوه بر این ، لیپوساکشن گاهی اوقات برای درمان ژنیکوماستی  نیر استفاده می شود .

با افزایش وزن، سلولهای چربی افزایش می یابند. به نوبه خود، لیپوساکشن تعداد سلولهای چربی در یک ناحیه خاص را کاهش می دهد. مقدار چربی خارج شده به ظاهر ناحیه و حجم چربی بستگی دارد.

لیپوساکشن باعث کاهش سلولیت یا سایر بی نظمی های سطح پوست نمی شود، در نتیجه باید گفت، لیپوساکشن علائم کششی را از بین نمی برد.

دکتر منصور هادیلو فوق تخصص جراحى پلاستيک وزيبايى، عضوانجمن جراحان پلاستيک و زيبايی هستند. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با ادرس اینستاگرام مراجعه کنید و یا با شماره ٠٩٢٠٣٢١٨٥٣٣ تماس حاصل فرمایید .

آیا انجام لیپوساکشن خطر دارد ؟

معمولا اکثر جراحی ها همراه با کمی عوارض است،  جراحی لیپوساکشن هم  همینطور، لیپوساکشن خطراتی همچون خونریزی و واکنش به بیهوشی را همراه دارد و در موارد معدودی ممکن است فرد موارد زیر را تجربه کند .

بی نظمی هایی بر سطح پوست که به دلیل  خارج کردن نامنظم چربی رخ می دهد .

تجمع مایع در ناحیه خاصی از زیر پوست، این مایعات را می توان با کمک سوزن از زیر پوست خارج کرد .

در موارد بسیار نادر عفونت های پوستی ممکن است ایجاد شود . در صورتی که این عوارض رخ دهد و جدی گرفته نشود عواقب بسیار بدی را در پی دارد .

بروز مشکلات کلیوی و قلبی، هر گونه تغییر در سطح مایع و خارج شدن مایع در طول جراحی ممکن است سبب بروز مشکلات کیلوی  و قلبی شود  و مواردی از این قبیل، ممکن است در فرد رخ دهد. برای کاهش احتمال بروز هر کدام از این مشکلات بهتر است به توصیه های پزشک خود برای  مراقبت های قبل و بعد از جراحی دقت کنید.در صورتی که شما در انتخاب جراح خود دقت کنید تا حد بسیار قابل توجهی  از بروز این قبیل مشکلات می کاهید .

مشاوره قبل از جراحی لیپوساکشن

قبل از جراحی در یک جلسه مشاوره،  بیمار در رابطه با  انتظارات خود از جراحی صحبت می کند . اگر در این جلسه  تصمیم به جراحی صورت گرفت،  جراح توصیه های لازم را به بیمار می دهد. این که  تا سه هفته قبل از جراحی  چه دارو هایی مصرف شود  و یا اینکه برنامه غذایی خود را چگونه تغییر دهد، این ها همگی در از بین بردن عوارض بعد از جراحی بسیار تاثیر گذار هستند .

هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو

چربی در نواحی شکم و  پهلو  بیشتر از سایر  نواحی بدن تجمع می کند،  به همین دلیل متقاضی برای این جراحی به نسبت بیشتر است . برای تعیین هزینه  لیپوساکشن موارد  زیادی  مورد بررسی قرار می گیرد، اینکه  جراحی با چه روشی انجام شده است،  تعداد  جراحی های همراه با لیپوساکشن و.. همگی در تعیین هزینه جراحی تاثیر گذار است .

نتیجه گیری

در اخر می توان گفت، با توجه به پیشرفت هایی که در حوزه های پزشکی شده است،  امروزه روش های مختلفی برای از بین بردن چربی های مقاوم بدن وجود دارد که لیپوساکشن یکی ازآن هاست .  اگر چه هر  یک از روش های جراحی همراه با عوارض است، ولی  با کمک تکنیک های جدید و تجربه بالای جراح پلاستیک احتمال بروز این عوارض بسیار کاهش یافته است .  لیپوساکشن  یک روش جراحی برای تجمع چربی در یک ناحیه از بدن می باشد .

دکتر منصور هادیلو

دکتر منصور هادیلو

دکتر منصور هادیلو، فوق تخصص جراحى پلاستيک و زيبايى و عضو انجمن جراحان پلاستيک و زيبايی، متولد سال ۱۳۵۲ در تهران است. دکتر هادیلو پس از اخذ مدرک متوسطه از دبیرستان کمال تهران، در دانشگاه ارومیه پذیرفته شد و دوره پزشک عمومی را در این دانشگاه گذراند. سپس موفق به کسب تخصص جراحی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی تهران شد. دکتر هادیلو مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک را از دانشگاه اصفهان کسب نمود.

مقالات مرتبط

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *