دکتر منصور هادیلو » هزینه عمل لیفت سینه
مدت زمان مطالعه۴ دقیقه

هزینه عمل لیفت سینه

هزینه عمل لیفت سینه

هزینه عمل لیفت سینه چقدر است ؟ لیفت سینه به چه افرادی توصیه می شود ؟ دوران نقاهت لیفت سینه چقدر است ؟ بهترین جراح پلاستیک برای عمل سینه کیست ؟ اگر شما هم از فرم سینه های خود ناراضی هستید و به دنبال راهکار چاره برای آن می باشید بهتر است ادامه مطلب را مطالعه کنید  .

لیفت سینه، که به ماستوکسی نیز معروف است  یک عمل جراحی است که توسط یک جراح پلاستیک انجام می شود تا شکل سینه های شما را تغییر دهد. در حین لیفت سینه ، پوست اضافی سینه برداشته می شود و بافت سینه برای بزرگ کردن سینه تغییر شکل می یابد.

لیفت سینه برای خانم هایی که سینه های آویزان و افتاده ای دارند انتخاب خوبی است. بیشتر افراد به دلیل افزایش سن، چاقی ، ژنتیکی، دوران شیردهی و … به مرور زمان دچار افتادگی سینه می شوند . لیفت سینه به تقویت اعتماد به نفس و زیبایی اندام شما کمک می کند .

هزینه عمل لیفت سینه

هزینه عمل لیفت سینه

دلایل تغییر فرم سینه ها

دلایل زیادی برای این نوع از تغییرات سینه وجود دارد ، از جمله:

بارداری. در دوران بارداری ، رباط هایی که سینه های شما را پشتیبانی می کنند ممکن است کشیده شوند چون سینه های شما سنگین تر می شوند. این کشش ممکن است در فرم سینه ها بعد از بارداری نقش داشته باشد، خواه شیر دهی داشته باشید یا نه .

نوسانات وزن. تغییر در وزن شما می تواند باعث شود که پوست پستان شما کشش داشته باشد و فرم خود را از دست دهد .

جاذبه زمین. با گذشت زمان ، نیروی جاذبه باعث می شود که رباط ها در سینه ها کشیده شود و به سینه ها حالتی افتاده دهد .

آیا لیفت سینه خطری هم دارد ؟

عوارض لیفت سینه خیلی کمتر از مزایای آن است اگر بخواهیم این موارد را لیست کنیم شامل موارد زیر است .

زخم بعد از لیفت سینه، این زخم ها دائمی نیستند و بعد از مدت زمان کوتاهی کاملا محو می شوند و اثری از زخم باقی نمی ماند .

تغییر در احساس سینه ها، برخی از افراد ، از بین رفن حس سینه های خود بعد ازعمل سینه شکایت می کنند، جای نگرانی وجود ندارد حس سینه ها بعد از گذشت چند هفته از عمل باز می گردد .

بی نظمی یا عدم تقارن در شکل و اندازه سینه ها، این ممکن است در نتیجه تغییرات و در روند بهبودی اتفاق بیفتد.

مشکل در شیردهی. در حالی که تغذیه با شیر مادر معمولاً بعد از لیفت پستان امکان پذیر است ، ممکن است برخی از خانم ها در تولید شیر کافی مشکل داشته باشند.

همه این مواردی که بیان کردیم ازعوارض جراحی لیفت سینه است، این موارد گذرا هستند و بعد از گذشت مدتی که دوران نقاهت فرد طی شد،کاملا از بین می روند .

دکتر منصور هاد یلو فوق تخصص جراحى پلاستيک وزيبايى، عضوانجمن جراحان پلاستيک و زيبايی هستند. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با ادرس اینستاگرام مراجعه کنید و یا با شماره ٠٩٢٠٣٢١٨٥٣٣ تماس حاصل فرمایید .

هزینه عمل لیفت سینه

هزینه جراحی لیفت سینه طبق معیار های مختفی سنجیده می شود، نمی توان قبل از معاینه توسط جراح پلاستیک در رابطه با قیمت جراحی اظهار نظر کرد . بیمه هیچ هزینه ای از لیفت سینه را تقبل نمی کند. هزینه لیفت سینه بر طبق تجهیزات مورد استفاده در طی جراحی، دستمزد جراح پلاستیک، جراحی های همزمان و…. هزینه لیفت سینه تعیین می گردد شما می توانید برای اطلاع از هزینه دقیق جراحی سینه به جراح پلاستیک در تهران مراجعه کنید .

کلام آخر

در اخر می توان به عنوان خلاصه ای از مطالب بیان کرد که عمل لیفت سینه از جمله جراحی های زیبایی است که خانم ها برای رسیدن به اندامی ایده آل تر انتخاب می کنند . بهتر است که هزینه در این جراحی مد نظر قرار نگیرد، تنها تخصص کافی جراح و توجه به مراقبت های بعد از جراحی لیفت سینه بسیار در نتیجه جراحی موثر است . دکتر منصور هادیلو جراح پلاستیک در تهران در زمینه جراحی سینه از تخصص و البته تجربه بسیار بالایی برخوردار هستند و می توانند به شما در زمینه انواع جراحی های پلاستیک کمک کنند .

دکتر منصور هادیلو

دکتر منصور هادیلو

دکتر منصور هادیلو، فوق تخصص جراحى پلاستيک و زيبايى و عضو انجمن جراحان پلاستيک و زيبايی، متولد سال ۱۳۵۲ در تهران است. دکتر هادیلو پس از اخذ مدرک متوسطه از دبیرستان کمال تهران، در دانشگاه ارومیه پذیرفته شد و دوره پزشک عمومی را در این دانشگاه گذراند. سپس موفق به کسب تخصص جراحی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی تهران شد. دکتر هادیلو مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک را از دانشگاه اصفهان کسب نمود.

مقالات مرتبط

عمل لیفت سینه

عمل لیفت سینه

آیا می توان عمل لیفت سینه و پروتز سینه را همزمان انجام داد؟ هزینه جراحی لیفت سینه چقدر است؟ جراحی...

ماموپلاستی

ماموپلاستی

بزرگی سینه به دلیل اضافه وزن، بارداری، یائسگی و یا ژنتیک، یک عارضه ظاهری در افرادی است که از داشتن...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.