مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه
دکتر منصور هادیلو » هزینه عمل لیفت سینه

هزینه عمل لیفت سینه

هزینه عمل لیفت سینه چقدر است ؟ لیفت سینه به چه افرادی توصیه می شود ؟ دوران نقاهت لیفت سینه چقدر است ؟ بهترین جراح پلاستیک برای عمل سینه کیست ؟ اگر شما هم از فرم سینه های خود ناراضی هستید و به دنبال راهکار چاره برای آن می باشید بهتر است ادامه مطلب را مطالعه کنید.لیفت سینه که به ماستوکسی نیز معروف است یک عمل جراحی است که توسط یک جراح پلاستیک انجام می شود تا شکل سینه های شما را تغییر دهد. در حین لیفت سینه ، پوست اضافی سینه برداشته می شود و بافت سینه برای بزرگ کردن سینه تغییر شکل می یابد.یفت سینه برای خانم هایی که سینه های آویزان و افتاده ای دارند انتخاب خوبی است. بیشتر افراد به دلیل افزایش سن، چاقی ، ژنتیکی، دوران شیردهی و … به مرور زمان دچار افتادگی سینه می شوند . لیفت سینه به تقویت اعتماد به نفس و زیبایی اندام شما کمک می کند. اما هزینه لیفت سینه جقدر است؟ با ما تا انتهای مقاله همراه باشید تا هزینه لیفت سینه دکتر منصور هادیلو را بدانید.

جراحی لیفت سینه چیست؟

ماستوپکسی (یا عمل لیفت سینه ) یک روش جراحی برای بلند کردن و تغییر شکل سینه های افتاده یا کاهش اندازه پوست تیره تر اطراف نوک سینه است. سینه هایی که حجم یا استحکام خود را از دست داده اند را می توان با لیفت سینه همراه با ایمپلنت سینه تقویت کرد. در جراحی لیفت سینه هدف این است که نوک پستان را به موقعیت بالاتر برگردانید و سینه را تغییر شکل دهید. بیمارانی که قصد بارداری دارند باید منتظر بمانند زیرا بارداری احتمالاً با کشش بیشتر پوست، نتایج این روش را خنثی می کند.

دلایل تغییر فرم سینه ها

دلایل زیادی برای این نوع از تغییرات سینه وجود دارد ، از جمله:

 • بارداری: در دوران بارداری ، رباط هایی که سینه های شما را پشتیبانی می کنند ممکن است کشیده شوند چون سینه های شما سنگین تر می شوند. این کشش ممکن است در فرم سینه ها بعد از بارداری نقش داشته باشد، خواه شیر دهی داشته باشید یا نه.
 • نوسانات وزن: تغییر در وزن شما می تواند باعث شود که پوست پستان شما کشش داشته باشد و فرم خود را از دست دهد.
 • جاذبه زمین: با گذشت زمان ، نیروی جاذبه باعث می شود که رباط ها در سینه ها کشیده شود و به سینه ها حالتی افتاده دهد.
بهترین جراح لیفت سینه

.

مزایای جراحی لیفت سینه

 • سینه های افتاده را بالا بیاورید و شکل دهید
 • آرئول (کمپلکس نوک پستان) را تغییر شکل دهید و به موقعیت طبیعی تری ببرید
 • بهبود سایز و شکل سینه ها در ارتباط با ایمپلنت سینه
 • ظاهری جوان تر ببخشید

مشاوره خصوصی جراحی لیفت سینه

پس از اینکه شما و جراح پلاستیک تان در مطب درباره نیازها و انتظارات خود صحبت کردید، در مورد شکل جدید دلخواه خود تصمیم خواهید گرفت. اگر احساس می‌کنید که سینه‌هایتان کوچک است، یا کمبود بافت سینه برای تغییر شکل وجود دارد، جراح شما ممکن است پروتز سینه را نیز توصیه کند. جراح شما سلامت کلی شما را ارزیابی می کند تا مطمئن شود که شما قادر به انجام این روش هستید. شما باید آماده باشید تا در مورد سابقه پزشکی کامل خود، از جمله روش های قبلی و هر دارویی که مصرف می کنید، از جمله ویتامین ها صحبت کنید. شما همچنین در مورد هزینه عمل صحبت خواهید کرد، با توجه به اینکه اکثر شرکت های بیمه لیفت سینه را از نظر پزشکی ضروری نمی دانند و هزینه این عمل را پوشش نمی دهند.

اقدامات قبل جراحی لیفت سینه

اگر یک بیماری پزشکی مانند فشار خون بالا دارید، قبل از انجام این روش باید آن را کنترل کنید. حداقل دو هفته قبل از جراحی، باید مصرف داروهای رقیق کننده خون و مکمل های گیاهی را متوقف کنید. پس از تعیین تاریخ جراحی، قراری برای آزمایش قبل از پذیرش و معاینه فیزیکی خواهید گرفت. جراح شما همچنین ممکن است قبل از جراحی از شما بخواهد که یک ماموگرافی (اشعه ایکس سینه) انجام دهید. جراحی باید در عرض 2 هفته پس از بازگشت نتایج این آزمایشات انجام شود. دستورالعمل هایی در مورد خوردن و آشامیدن، مصرف ویتامین ها و داروها و سیگار کشیدن دریافت خواهید کرد. سیگار کشیدن باید 2 تا 3 ماه قبل از عمل قطع شود زیرا خون رسانی به بافت را کاهش می دهد. در واقع، برخی از جراحان به دلیل این خطر از انجام جراحی انتخابی بر روی افراد سیگاری خودداری می کنند. باید ترتیبی دهید که کسی بعد از جراحی شما را به خانه برساند و در صورت نیاز چند روز به شما کمک کند.

بررسی اجمالی رویه جراحی لیفت سینه

این روش در 2-3 ساعت به اتمام می رسد. شما بیهوشی عمومی یا ترکیبی از بی حسی موضعی را دریافت خواهید کرد. الگوی اسکار بر اساس شکل سینه ها مشخص می شود. هر گونه پوست اضافی برداشته می‌شود، نوک پستان و آرئول به موقعیت بالاتری منتقل می‌شوند و پوست اطراف آرئول به سمت پایین آورده می‌شود تا شکل سینه را تغییر دهد. در بیمارانی که سینه‌های کوچک و با افتادگی کم دارند، برش بسیار کوچک‌تری در اطراف آرئول ایجاد می‌شود. اگر کاشت سینه مورد نظر باشد، آن را مستقیماً زیر بافت سینه یا زیر عضله دیواره سینه قرار می دهند.

زمان بهبودی جراحی لیفت سینه

یک سوتین جراحی روی پانسمان ها قرار می گیرد. سینه ها کبود، تا حدودی متورم و ناراحت کننده خواهند بود، اما ناراحتی ممکن است با داروهای تجویز شده برطرف شود. ظرف چند روز، بانداژ یا سوتین جراحی با یک سوتین ساپورت نرم جایگزین می شود که باید به طور مداوم (24 ساعت در روز) به مدت 3-4 هفته پوشیده شود. بخیه ها در صورتی که جذب نشوند در عرض 2-1 هفته کشیده می شوند. ممکن است در نوک سینه ها و پوست سینه احساس بی حسی کمی وجود داشته باشد، اما با کاهش تورم این حالت باید بهبود یابد. اکثر بیماران می توانند در عرض 3-4 روز به زندگی روتین خود برگردند، اما باید حداقل به مدت 3 هفته (یا طبق دستور جراح خود) از بلند کردن اشیا خودداری کنید و از انجام فعالیت های سنگین خودداری کنید. حداقل به مدت 1-2 هفته باید از رابطه جنسی اجتناب شود. جای زخم ها به تدریج التیام می یابد و محو می شوند.

مراقبت های لیفت سینه

در مورد نحوه خوابیدن بعد از جراحی پلاستیک بیشتر بدانید.

آیا لیفت سینه خطری هم دارد ؟

 • عوارض لیفت سینه خیلی کمتر از مزایای آن است اگر بخواهیم این موارد را لیست کنیم شامل موارد زیر است.
 • زخم بعد از لیفت سینه، این زخم ها دائمی نیستند و بعد از مدت زمان کوتاهی کاملا محو می شوند و اثری از زخم باقی نمی ماند.
 • تغییر در احساس سینه ها، برخی از افراد ، از بین رفن حس سینه های خود بعد ازعمل سینه شکایت می کنند، جای نگرانی وجود ندارد حس سینه ها بعد از گذشت چند هفته از عمل باز می گردد.
 • بی نظمی یا عدم تقارن در شکل و اندازه سینه ها، این ممکن است در نتیجه تغییرات و در روند بهبودی اتفاق بیفتد.
 • مشکل در شیردهی. در حالی که تغذیه با شیر مادر معمولاً بعد از لیفت پستان امکان پذیر است ، ممکن است برخی از خانم ها در تولید شیر کافی مشکل داشته باشند.
 • همه این مواردی که بیان کردیم ازعوارض جراحی لیفت سینه است، این موارد گذرا هستند و بعد از گذشت مدتی که دوران نقاهت فرد طی شد،کاملا از بین می روند.

هزینه عمل لیفت سینه

هزینه جراحی لیفت سینه طبق معیار های مختفی سنجیده می شود، نمی توان قبل از معاینه توسط جراح پلاستیک در رابطه با قیمت جراحی اظهار نظر کرد . بیمه هیچ هزینه ای از لیفت سینه را تقبل نمی کند. هزینه لیفت سینه بر طبق تجهیزات مورد استفاده در طی جراحی، دستمزد جراح پلاستیک، جراحی های همزمان و…. هزینه لیفت سینه تعیین می گردد شما می توانید برای اطلاع از هزینه دقیق جراحی سینه به جراح پلاستیک در تهران مراجعه کنید .

کلام آخر

در اخر می توان به عنوان خلاصه ای از مطالب بیان کرد که عمل لیفت سینه از جمله جراحی های زیبایی است که خانم ها برای رسیدن به اندامی ایده آل تر انتخاب می کنند . بهتر است که هزینه در این جراحی مد نظر قرار نگیرد، تنها تخصص کافی جراح و توجه به مراقبت های بعد از جراحی لیفت سینه بسیار در نتیجه جراحی موثر است . دکتر منصور هادیلو جراح پلاستیک در تهران در زمینه جراحی سینه از تخصص و البته تجربه بسیار بالایی برخوردار هستند و می توانند به شما در زمینه انواع جراحی های پلاستیک کمک کنند .

دکتر منصور هادیلو

دکتر منصور هادیلو

دکتر منصور هادیلو، فوق تخصص جراحى پلاستيک و زيبايى و عضو انجمن جراحان پلاستيک و زيبايی، متولد سال ۱۳۵۲ در تهران است. دکتر هادیلو پس از اخذ مدرک متوسطه از دبیرستان کمال تهران، در دانشگاه ارومیه پذیرفته شد و دوره پزشک عمومی را در این دانشگاه گذراند. سپس موفق به کسب تخصص جراحی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی تهران شد. دکتر هادیلو مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک را از دانشگاه اصفهان کسب نمود.

مقالات مرتبط

عمل لیفت سینه

عمل لیفت سینه

آیا می توان عمل لیفت سینه و پروتز سینه را همزمان انجام داد؟ هزینه جراحی لیفت سینه چقدر است؟ جراحی...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *