مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه
دکتر منصور هادیلو » جراحی زیبایی بینی با ساختار طبیعی

جراحی زیبایی بینی با ساختار طبیعی

در پاسخ به دیدن بینی هایی که غیرطبیعی به نظر می رسند، دکتر هادیلو مجموعه ای از اصول جراحی را تدوین کرد که در یک استراتژی جراحی زیبایی بینی قرار گرفته است و او آن را می نامد: جراحی زیبایی بینی با ساختار طبیعی.

جراحی زیبایی بینی با ساختار طبیعی خود ساختاری ایجاد می کند که به طور طبیعی به نظر می رسد ، احساس می شود و نفس می کشد.

جراحی بینی طبیعی چیست؟

به طور کلی در همین ابتدا می توان گفت به نوعی از عمل بینی اطلاق داده می شود که با کمک ترفند های تخصصی فردی که از این نوع از جراحی بینی بهره مند شده است نمی توان به سادگی تشخیص به انجام این عمل زیبایی محبوب داد. پس آن را جراحی بینی با عنوان طبیعی می نامند که با ساختار و اصولی مشخص متناسب با تناسب زیبایی شناختی است.

بینی طبیعی: بینی که متناسب با صورت شما باشد. توجه بیننده هرگز با توجه به جنبه هایی از بینی که غیر طبیعی به نظر می رسند، منحرف نمی شود. به نظر طبیعی می رسد، به طور طبیعی نفس می کشد و اگر شما یا کسی آن را احساس می کردید، احساس سخت و غیر طبیعی نمی شود. هیچ خطوط ظاهری غیرطبیعی مانند: نوک تیز، بینی رو به بالا وجود ندارد.

ساختار: ایجاد ساختاری که در طول زندگی شما پایدار باشد. از طریق حفظ یکپارچگی طبیعی که در طبیعت یافت می شود، شکل و توانایی تنفس خود را حفظ خواهد کرد.

رینوپلاستی هنر ظریف تغییر شکل بینی برای ایجاد ساختار طبیعی جدید.

چه چیزی باعث زیبایی بینی در ساختار طبیعی می شود؟

جراحی زیبایی بینی با ساختار طبیعی یک استراتژی است که بر حفظ غضروف بینی، استخوان و بافت نرم در یک موقعیت طبیعی و ایجاد یک کانتور طبیعی متمرکز است. این باعث ایجاد بینی می شود که به نظر جراحی نمی رسد. بینی متناسب با صورت است. در بعضی مواقع، بینی بهتر از بینی که از آن متولد شده اید متناسب است.

جنبه های اصلی استراتژیک جراحی زیبایی بینی با ساختار طبیعی چیست؟

 • شکل دادن غضروف به حالت آناتومیک طبیعی
 • نگه داشتن غضروف به اندازه کافی عدم تقارن سوراخ بینی
 • استفاده از پیوندهای نوک که باعث نوک بینی می شود را به حداقل برسانید
 • ارتفاع نوک را به حداقل برسانید تا از بینی بیش از حد بالا رفته جلوگیری کنید
 • برای جلوگیری از ایجاد “بینی در شیب” کم پشتی قرار داده شده است
 • برای جلوگیری از ایجاد زخم در ایجاد “تغییر شکل پل بینی” به بهبود کمک کنید.
 • برای جلوگیری از بافت اسکار طولانی مدت که باعث می شود بینی در حین بهبودی جراحی به نظر برسد
 • داشتن غضروف کافی برای جلوگیری از بالا آمدن (جمع شدن) سوراخ های بینی.

جراحی زیبایی بینی با ساختار طبیعی چگونه بوجود آمد؟

 1. برداشتن بیش از حد غضروف و استخوان
 2. قرار دادن غضروف های نوک در موقعیت غیر طبیعی
 3. با استفاده از پیوندهای نوک قابل مشاهده

برای مقابله با این مشکل، بهترین جراحان پلاستیک مجموعه ای از اصول را ایجاد کرد که هدف آن ایجاد بینی متناسب با صورت و به حداقل رساندن احتمال تجدید نظر بینی برای هر بیمار است. این مجموعه اصول پایه ای برای رینوپلاستی ساختار طبیعی است. روزهای کاهش بیش از حد بینی که به نظر می رسد چندین عمل جراحی انجام داده است گذشته است.

جراحی زیبایی بینی با ساختار طبیعی چه تفاوتی در رویکرد به سمت تیغه بینی دارد؟

همچنین جراحی زیبایی بینی با ساختار طبیعی می تواند تا حد ممکن سپتوم را حفظ کند. جراح بینی در تهران تا آنجا که ممکن است تیغه بینی را به خوبی حفظ می کند. او فقط قسمت هایی را که کج هستند را از بین می برد یا اگر به ساختار پیوند بینی به گرافت نیاز دارد.

چه اقداماتی باعث افزایش ظاهر طبیعی بینی می شود؟

بهترین جراح بینی از مجموعه ای از اندازه گیری عرض، زاویه و فاصله برای شکل دادن غضروف ها در موقعیت طبیعی استفاده می کند. برای بینی های دشوار، هم چنین وی از فناوری آندوسکوپی با کیفیت بالا برای بررسی قسمت های فوقانی بینی و اطمینان از وجود پشتی صاف استفاده می کند.

چگونه عمل زیبایی بینی با ساختار طبیعی باعث بهبود سریع می شود؟

بسیاری از تکنیک های قبل و بعد از عمل استفاده می کند تا بتواند شما را در روزهای ششم یا هفتم بعد از جراحی مجبور کند با دوستان خود بیرون بروید یا به کار خود برگردید. روند بهبود سریع از ترکیبی از محدودیت های رژیم غذایی، داروهای تجویزی و درمان های بی نظیر بعد از عمل برای مقابله با تورم و کبودی استفاده می کند. روند بهبودی سریع بخشی از جراحی زیبایی بینی است که باعث می شود رشد غیر طبیعی بافت اسکار به حداقل برسد.

نکات مهم در انجام رینوپلاستی به شکل طبیعی

 • در ابتدا بهترین جراح بینی در شهر محل سکونت تان را انتخاب کنید. این کار که از جمله مهم ترین و موثر تین اقدامات شما محسوب می شود می نواند در آینده و شکل بینی شما تاثیر بسیاری بگذارد پس آن را جدی بگیرید.
 • سپس قبل از انجام هر کاری با کمک وب سایت های معتبر و سایر منابع علمی دیگر در مورد این نوع جراحی زیبایی صورت اطلاعاتی جامع و کامل کسب کنید تا با آگاهی بالایی نسبت به انجام آن اقدام کنید این گونه شانس بیشتری برای بهبود وضعیت ظاهری خود دارید.
 • توجه داشته باشید که در تمام جلسات مشاوره پیش از عمل بینی شرکت کنید تا هر گونه سوال یا ابهامی که در ذهن تان را دارید از جراح خود بپرسید این گونه با برطرف کردن آن ها نتایج بهتری می یابید.
 • حتما عکسی قبل از انجام عمل زیبایی خود از صورت تان تهیه کنید تا بعد از اتمام عمل بتوانید تفاوت را راحتتر لمس کنید. هم چنین پیش از انجام عمل می توانید از گالری نمونه کار های جراح تان نیز کمک بگیرید تا بتوانید شکل قبل و بعد از بینی خود را بهتر دریابید.
 • چنانچه روند جراحی تان به خوبی پشت سر گذاشته اید با در نظر داشته باشید که ریز به ریز باید به تمامی نکاتی که به عنوان مراقبت های بعد از جراحی از پزشک تان دریافت کرده اید را به خوبی رعایت کنید چرا که اقدامات بعد از عمل تاثیر به سزایی بر نتیجه آن خواهد داشت پس ان را جدی بگیرید.
 • در همان جلسات ابتدایی هم می توانید در مورد هزینه های جراحی بینی از پزشک خود سوال کنید تا با برنامه ریزی بودجه ای دقیق بتوانید از پس مخارج مرتبط با آن برآیید.

نتیجه گیری

امید است با مطالعه مقاله مذکور به طور خلاصه به مهم ترین سوالات شما مخاطبین عزیز در مورد این جراحی زیبایی محبوب و این شکل از رینوپلاستی طبیعی پاسخ داده باشیم.

دکتر منصور هادیلو

دکتر منصور هادیلو

دکتر منصور هادیلو، فوق تخصص جراحى پلاستيک و زيبايى و عضو انجمن جراحان پلاستيک و زيبايی، متولد سال ۱۳۵۲ در تهران است. دکتر هادیلو پس از اخذ مدرک متوسطه از دبیرستان کمال تهران، در دانشگاه ارومیه پذیرفته شد و دوره پزشک عمومی را در این دانشگاه گذراند. سپس موفق به کسب تخصص جراحی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی تهران شد. دکتر هادیلو مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک را از دانشگاه اصفهان کسب نمود.

مقالات مرتبط

بهترین سن برای عمل بینی

بهترین سن برای عمل بینی

انجام عمل بینی به ترجیحات شخصی و اهداف شما از انجام جراحی بینی بستگی دارد. برخی از بیماران تا زمان...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *