مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
دکتر منصور هادیلو » بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

هر روز به تعداد طرفداران جراحی زیبایی، به خصوص جراحی زیبایی بینی در دنیا افزوده می شود. طبق آمارهای اعلام شده، جراحی زیبایی بینی در ایران بیشترین میزان را دارد و حجم بالای این جراحی سبب شده تا ایران، مهد جراحی زیبایی بینی نام بگیرد. بینی ها بر اساس میزان غضروف و استخوان و همچنین میزان ضخامت پوست به انواع مختلفی تقسیم می شوند. بینی گوشتی جزو بینی هایی است که افراد بسیاری، از جمله شهروندان تهرانی، برای جراحی به آن به جراح زیبایی مراجعه می کنند. اما پیش از اقدام برای جراحی سوالاتی برای فرد به وجود می آید؛ سوالاتی از قبیل بهترین جراح بینی تهران چه کسی است؟ هزینه جراحی بینی گوشتی در تهران چقدر است؟ بهترین مدل برای بینی گوشتی کدام است؟ در این مطلب سعی داریم تا به بررسی بیشتر جراحی بینی گوشتی و همچنین ویژگی های بهترین جراح بینی گوشتی در تهران بپردازیم. با ما همراه باشید.

ویژگی های بینی گوشتی

یکی از تفاوت های بینی گوشتی و استخوانی در ساختار تشکیل دهنده آن ها است. بینی های گوشتی دارای بافت غضروفی نازک و ضعیفی می باشند. مشخصه مهم دیگر بینی های گوشتی داشتن پوست ضخیم بینی و اغلب چرب بودن آن است. نوک بینی در این بینی ها شکل پهنی دارد.

آیا بینی گوشتی بعد از عمل برمی گردد؟

در گذشته با توجه به این که تکنیک های قدیمی به کار برده می شد، برای جراحی بینی های گوشتی از روشی استفاده می شد که در آن استخوان و غضروف بینی تراش داده می شدند. همان طور که گفتیم بینی های گوشتی غضروف نازک و ظریفی دارند. حال اگر همین غضروف های نازک تراش هم داده شوند، اگرچه بینی در ابتدا کوچک و زیبا به نظر می رسد اما به دلیل فعل و انفعالاتی که زیر پوست اتفاق می افتد، بینی جمع می شود. به همین دلیل، در گذشته، مدای بعد از عمل بینی گوشتی، بینی دچار افتادگی می شد یا گوشت آن برمی گشت.

به گفته دکتر منصور هادیلو، بهترین جراح زیبایی بینی در تهران، امروزه جراحی هایی که انجام می شود به گونه ای است که غضروف بینی های گوشتی تقویت می شوند و پزشک با تخصص و تبحر خود آن ها را حالت داده و بازسازی می کند. به همین دلیل، با پیاده کردن روش های نوین، بینی گوشتی بعد از جراحی برنمی گردد و دچار افتادگی نمی شود.

ویژگی های بهترین جراح زیبایی بینی

یکی از مهم ترین نکاتی که در جراحی زیبایی بینی و خوب شکل گرفتن آن نقش دارد، مهارت جراح و تخصص او است. جراحی بینی گوشتی از پیچیدگی های بیشتری برخوردار است و به همین دلیل پزشک باید مهارت بالایی در جراحی داشته باشد. ویژگی های جراح خوب بینی گوشتی عبارت است از:

  • تخصص و مهارت بالا در جراحی
  • به روز بودن دانش زیبایی شناسی او و تناسب دادن بینی با اجزای صورت
  • توجه به نظرات بیمار و متقاعد کردن او در صورتی که مدل انتخابی برای او مناسب نباشد
  • صبور بودن
  • تجربه بالا و داشتن نمونه کارهای مناسب

هزینه عمل بینی گوشتی

در ابتدا باید گفت که این عمل زیبایی جزو عمل هایی که تحت پوشش بیمه قرار می گیرند نمی باشند. در نتیجه بیمار باید خود تمامی هزینه ها را پرداخت نماید.

هزینه عمل جراحی زیبایی بینی به طور کلی با مشاوره با پزشک مشخص خواهد شد. هزینه ها بر اساس میزان سختی عمل جراحی، وجود مشکلی به غیر از زیبایی (مانند انحراف یا پولیپ)، دستمزد جراح، هزینه بیمارستان، کیفیت وسایل جراحی و … بستگی دارد.

در پایان باید بگوییم که انتخاب یک جراح بینی خوب به خصوص برای بینی های گوشتی اهمیت بالایی دارد. اگر ساکن تهران هستید و تصمیم دارید که جراحی زیبایی بینی انجام دهید، توصیه می کنیم که قبل از جراحی لیستی از پزشکان تهیه کنید و با مراجعه حضوری به مطب آن ها و مشاهده نمونه کارهای حضوری بهترین جراح بینی گوشتی در تهران را انتخاب کنید.

دکتر منصور هادیلو

دکتر منصور هادیلو

دکتر منصور هادیلو، فوق تخصص جراحى پلاستيک و زيبايى و عضو انجمن جراحان پلاستيک و زيبايی، متولد سال ۱۳۵۲ در تهران است. دکتر هادیلو پس از اخذ مدرک متوسطه از دبیرستان کمال تهران، در دانشگاه ارومیه پذیرفته شد و دوره پزشک عمومی را در این دانشگاه گذراند. سپس موفق به کسب تخصص جراحی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی تهران شد. دکتر هادیلو مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک را از دانشگاه اصفهان کسب نمود.

مقالات مرتبط

بهترین سن برای عمل بینی

بهترین سن برای عمل بینی

انجام عمل بینی به ترجیحات شخصی و اهداف شما از انجام جراحی بینی بستگی دارد. برخی از بیماران تا زمان...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *